Pixel Amber School Kosakowo

In category Bez kategorii

 

Pixel Amber School (dawniej Szkoła Młodych Grafików)

zaprasza na zajęcia:

  – „MŁODY ODKRYWCA” – 7-12 lat w Gimnazjum w Kosakowie Kurs dla każdego, kto chce rozpocząć przygodę z nowymi technologiami.  Będziemy tworzyć własne konstrukcje, które będą współdziałać z konsolą Nintendo Switch Labo (jedną z najbardziej popularnych konsol). Pomysł pochodzi z Japonii i jest dosłownie rewolucyjny. Uczestnicy będą konstruować pojazdy, pistolety, domki dla postaci oraz hełmy do wirtualnej rzeczywistości. Wszystkie konstrukcje będą współdziałać z konsolą, po uprzednim zaprogramowaniu. Konsola posiada wbudowany noktowizor, akcelerometr i nawet żyroskop. To właśnie do tych urządzeń będą podłączone konstrukcje dzieci. Proponujemy obejrzeć poniższe filmy: https://www.youtube.com/watch?v=0eNCIyg47Rg https://www.youtube.com/watch?v=lS-q4VN7q2Y   – „JUNIOR PROGRAMISTA” – 9-13 lat w Gimnazjum w Kosakowie Jednoroczny kurs z podstaw programowania, grafiki komputerowej oraz animacji. Dzieciaki tworzą swoje gry i aplikacje z użyciem programu do grafiki wektorowej Inkscape. Następnie programują i animują w aplikacji Scratch.

Proponujemy obejrzeć poniższe filmy:

Dodatkowo zapraszamy na nasz Fanpage, gdzie na bieżąco publikujemy:

https://www.facebook.com/PixelAmberSchool   ZAPISY: Aby umówić dziecko na demonstracyjną darmową lekcję wystarczy przesłać na adres pixel.amber@gmail.com następujące dane:
  • imię, nazwisko, wiek oraz klasa dziecka
  • rodzaj zajęć (Młody Odkrywca lub Junior Programista)
  • szkoła, w której zajęciami są Państwo zainteresowani
  • kontaktowy numer telefonu
Po otrzymaniu od Państwa wiadomości, odezwiemy się z proponowanym terminem lekcji demonstracyjnej. Później do zainteresowanych osób zostanie przesłana umowa.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Pozdrawiamy. Pixel Amber School tel. 783-831-123

Grafik zajęć

In category Bez kategorii

Fitness

In category zajęcia

Gimnastyka artystyczna dla dziewczynek

In category Bez kategorii

Na zajęcia zaprasza wielokrotna medalistka Polski Zuzanna Klajman

Latino i Summer zumba w wakacje

In category Bez kategorii

Informujemy ,że w okresie wakacyjnym odbywają się w Centrum Sportowym w Kosakowie kursy tańca. Szczegóły w plakatach.